Pocztówka z Wrocławia

Pocztówka z Wrocławia

wpis w: Moja fotografia, Na codzień | 0

W miniony weekend wraz z chórem, w którym śpiewam, byłam na przeglądzie Vratislavia Sacra we Wrocławiu (btw – zajęliśmy 3 miejsce, uściski dla UTP-iątek!). Do ostatnich chwil przed wyjazdem (a potem nawet i w trakcie) nie wiedziałam, jak dokładnie będzie wyglądał nasz pobyt w tym mieście, tak czy siak zabrałam ze sobą mojego wysłużonego D40x i 35mm z myślą, że coś tam postrzelam*… i zasadniczo już podczas podróży do celu oraz zwiedzania miasta, ale także wracając już domu, z nieznacznie zapełnioną kartą pamięci, nie planowałam czegokolwiek udostępniać. Bądź co bądź – jechałam tam śpiewać i spędzać czas ze znajomymi, nie zaś fotografować. Pobawiłam się jednak trochę przy postprodukcji a potem puknęłam się w głowę, że w końcu nie po to mam bloga, żeby chować wspomnienia po zakamarkach dysku i trzymać je dla potomnych :). Dlatego dzisiaj udostępniam parę kadrów z Wrocławia**:

Dodam jeszcze tyle, że kto we Wrocławiu nie był, to niech… kiedyś będzie! Osobiście żałuję, że nie mogliśmy zabawić na dłużej, ponieważ z pewnością znalazłby się niejeden sposób by ciekawie spędzić tam popołudnie.

Do następnego!


* oczywiście nie wszystkie zdjęcia z tego wpisu zrobiłam ja – Bartkowi dziękuję za foto z Żyrafami, a Paulinie za foto z czterema literami niedźwiedzia (nieostre podoba mi się nawet bardziej!)
** jeżeli ktokolwiek z uwiecznionych nie chce znajdować się we wpisie, poproszę o wiadomość
Lubi fotografować. Fotografuje, bo lubi. I chciałaby, żeby wszystko w życiu było tak proste, jak ta reguła.