#zSzuflady[008] – noworoczny koncert kolęd w wykonaniu OZSE rok temu

#zSzuflady[008] – noworoczny koncert kolęd w wykonaniu OZSE rok temu

wpis w: Fotoreportaż, Moja fotografia | 0

Dzisiaj rano, tuż po przebudzeniu, leniwie otworzyłam jedną powiekę, potem drugą, następnie walnęłam stopą o chłodne panele i choroba cywilizacyjna dała mi się we znaki, bo kolejnym krokiem było wzięcie do ręki telefonu i odpalenie facebooka. I wtedy moim oczom ukazało się w powiadomieniach zaproszenie na kolejny koncert noworoczny Orkiestry Zespołu Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy (link do wydarzenia).

Uświadomiłam sobie wtedy kilka rzeczy:

Po pierwsze – kiedyś poświęciłam temu zespołowi niemały kawałek mojego życia, mam z nim mnóstwo wspomnień (jedne z najlepszych w życiu), odkryłam w nim inne spojrzenie na muzykę i, co najważniejsze, poznałam tam wielu wartościowych ludzi.

Nie ściemniam, że tam byłam – poniżej Inowrocław 2008, gdzie jest Wally? 🙂

Po drugie – w zasadzie z jednym z tych wartościowych ludzi jestem już od ponad siedmiu lat, a w tym roku w końcu stworzymy Rodzinę przez bardzo duże Rrrr. Kto wie, któż inny użerałby się teraz ze mną, gdybyśmy kiedyś nie znaleźli siebie nawzajem w Elektroniku, w sekcji puzonów…

Po trzecie – skład systematycznie się zmienia, więc teraz inna grupa młodych ludzi ma szansę zakochać się w dętych instrumentach, nowych możliwościach lub… w sobie nawzajem. I jest to fascynujące.

Po czwarte – … czemu ja tu jeszcze nie wstawiłam reportażu z zeszłorocznego koncertu?

Dlatego teraz szybko się poprawiam, zamieszczam zdjęcia i w imieniu orkiestry, której zawdzięczam wyższy stopień wrażliwości, cudowne znajomości, wspomnienia i przyszłego męża – zapraszam już 9 stycznia na kolejny koncert. 🙂

Lubi fotografować. Fotografuje, bo lubi. I chciałaby, żeby wszystko w życiu było tak proste, jak ta reguła.